NAPOVEDNIK

22. 8. 2019

Kaltenbach Open Air 2019

Spital am Semmering, Avstrija
Organizator: Kaltenbach Open Air

KALTENBACH OPEN AIR 2019 (Round XIV)

Razpored:

Četrtek, 22. 8. 2019:

13.00–13.30 Richthammer
13.50–14.20 Carnifliate
14.40–15.10 Interregnum
15.30–16.10 Theotoxin
16.30–17.10 Vendetta FM
17.30–18.20 Unfathomable Ruination
18.40–19.30 Azaghal
19.50–20.40 Dornenreich
21.00–22.00 Vomitory
22.30–23.40 Carpathian Forest
00.10–00.50 Distillator
01.10–01.40 Lehm

Petek, 23. 8. 2019:

13.00–13.30 Griszmo
13.50–14.20 Suburban Terrorist
14.40–15.10 Vargsriket
15.30–16.10 Spasm
16.30–17.10 Ancst
17.30–18.20 Cytotoxin
18.40–19.30 Wiegedood
19.50–20.40 Evil Invaders
21.00–22.00 Mgła
22.30–23.40 Asphyx
00.10–00.50 Firtan
01.10–01.40 Parental Advisory

Sobota, 24. 8. 2019:

13.00–13.30 Rotten Cold
13.50–14.20 TrustNo1
14.40–15.10 Running Death
15.30–16.10 Abrupt Demise
16.30–17.10 Gutalax
17.30–18.20 Haemorrhage
18.40–19.30 Sinister
19.50–20.40 Aura Noir
21.00–22.00 Pestilence
22.30–23.40 Enslaved
00.10–00.50 Avulsed
01.10–01.40 Ewig Frost

Hardtickets:

AT/DE: http://kaltenbach-openair.at/de/tickets/
EN: http://kaltenbach-openair.at/en/tickets-en/

Predprodaja: universe.com & oeticket.com & wienXtra-jugendinfo

Line-up:

ENSLAVED - Progressive Viking Metal, NOR**
ASPHYX - Death Metal, NED***
CARPATHIAN FOREST - Black Metal, NOR***
PESTILENCE - Death Metal, NED***
MGLA - Black Metal, POL***
VOMITORY - Death Metal, SWE*
AURA NOIR - Blackened Thrash Metal, NOR***
SINISTER - Death Metal, NED***
AVULSED - Death Metal, ESP***
HAEMORRHAGE - Goregrind, ESP***
EVIL INVADERS - Speed Metal, BEL***
UNFATHOMABLE RUINATION - Death Metal, ENG***
MAN MUST DIE - Death Metal, SCO***
WIEGEDOOD - Black Metal, BEL***
DORNENREICH - Dark Metal, AUT**
AZAGHAL - Black Metal, FIN***
GUTALAX - Gore Grind, CZE*
SPASM - Gore Grind, CZE***
DISTILLATOR - Thrash Metal, NED***
ANCST - Blackened Crustcore, GER***
FIRTAN - Pagan Black Metal, GER
EWIG FROST - Metal Punk, AUT
THEOTOXIN - Blackened Death Metal, AUT
PARENTAL ADVISORY - Brutal Death Metal, AUT
INTERREGNUM - Viking Death Metal
VARGSRIKET - Black Metal, AUT
RUNNING DEATH - Thrash Metal, GER
ABRUPT DEMISE - Death Metal, NED
VENDETTA FM - Groove Metal, ESP
CARNIFLIATE - Brutal Death Metal, SLO
SUBURBAN TERRORIST - Death Metal, SVK
ROTTEN COLD - Grindcore, AUT
TRUST NO1 - Death Metal, AUT
RICHTHAMMER - Death Metal, AUT
LEHM - Post Doom Metal, AUT
GRISZMO - Grindcore, AUT

* Exclusive anniversary festival show in Austria in 2019
** Exclusive show in Austria in 2019
*** Exclusive festival show in Austria in 2019

SORODNE VSEBINE:
2. 9. 2019Kaltenbach Open Air 2019, 1. dan / Reportaže
3. 9. 2019Kaltenbach Open Air 2019, 2. dan / Reportaže
5. 9. 2019Kaltenbach Open Air 2019, 3. dan / Reportaže
ZADNJE OBJAVE
Recenzija
18. 10. 2019
Rammstein - Rammstein
Reportaža
16. 10. 2019
Perturbator / The Algorithm
Reportaža
15. 10. 2019
Crashdïet / The Cruel Intentions / Highride
Galerija
15. 10. 2019
Omnium Gatherum, In Memoriam, Heidra
Recenzija
14. 10. 2019
Sacred Reich - Awakening
Galerija
14. 10. 2019
Crashdïet / The Cruel Intentions / Highride
Recenzija
11. 10. 2019
Batushka - Hospodi
Galerija
9. 10. 2019
Paul Gilbert v Ljubljani
KONCERTI & FESTIVALI
22. 10. 2019
A Pale Horse Named Death, Molybaron, Angor, Chaos Inside
Viper Room, Dunaj, Avstrija
24. 10. 2019
KoD Extra: Hangar 55, Deep Down Bellow, Old Bridge Cartel
Orto Bar, Ljubljana
25. 10. 2019
Metalsteel
Kavarna Sotočje, Medvode
25. 10. 2019
BlackBoxRed, Hoba
Mladinski center Postojna
25. 10. 2019
Deströyer 666, Dead Congregation, Nocturnal Graves, Inconcessus Lux Lucis
Orto Bar, Ljubljana
26. 10. 2019
An Evening with Bruce Dickinson
K. D. Vatroslav Lisinski, Zagreb, Hrvaška