NOVICE

7. 10. 2016

Scena se pedena: znani sta časovnici za danes in jutri!

Pripravite se na dretje v jeseni! Organizatorji dogodka Punk, hc & hm pod Slovenci 2.0 so objavili časovnici za današnji in jutrišnji koncert v Orto Baru, kjer bodo bandi izmenično igrali v klubu in v kadilnici. Za danes je predvidena še manjša sprememba v postavi, saj kot zadnji igrajo Dramatic Climax/Pujski Sreče.

Več o dogodku in nakupu vstopnic lahko izveste na Facebooku ali v našem napovedniku.


Časovnici:

Petek 7. oktober:

LAID TO REST ......................................... 20.00–20.30 (klub)

SEUL OCEAN .......................................... 20.30–21.10 (kadilnica)

SHIV ........................................................ 21.10–21.50 (klub)

SOBER ASSAULT .................................... 21.50–22.30 (kadilnica)

TRASH CANDY ....................................... 22.30–23.10 (klub)

ARMAROTH ........................................... 23.10–00.00 (kadilnica)

DRAMATIC CLIMAX/PUJSKI SREČE ...... 00:00–00:45 (klub)

+ After Party Hard w/ Cool Kids Booking

Sobota 8. oktober:

MT. BLANC ............................................ 19.30–20.00 (kadilnica)

JAMES FIRST .......................................... 20.00–20.30 (klub)

MORYWA ............................................... 20.30–21.00 (kadilnica)

REAL LIFE VERSION .............................. 21.10–21.50 (klub)

HELLCRAWLER ...................................... 21.50–22.30 (kadilnica)

CLOCKWORK PSYCHO ......................... 22.30–23.10 (klub)

DEMUTILATED ...................................... 23.10–00.00 (kadilnica)

WHITE STAIN ......................................... 00.00–00.45 (klub)

Po koncertu sledi After.Party.Hard w/ Everything GOES / Sobota / 8. 10. 2016 (Channel Zero). Prost vstop za vse udeležence festivala Scena se pedena!

SORODNE VSEBINE:
24. 12. 2018Morywa z novima članoma / Novice
26. 6. 2017Ostrigina metalurgija / Galerija
KONCERTI & FESTIVALI
25. 1. 2020
Piece Of Maiden
Max Klub Velenje
25. 1. 2020
La Boum - Die Fete: Vu Garde, UVA, Dji Keepa
VolXhaus, Celovec, Avstrija
25. 1. 2020
Phantasmagoria, Cold Storm
MC Pekarna, Maribor
25. 1. 2020
Distoržn: Grob, Snøgg, Degress
TrainStation SubArt, Kranj
30. 1. 2020
KoD: Big Bad Wolf, Haunted, Black Reaper
Orto Bar, Ljubljana
31. 1. 2020
KoD Extra: Koncert učencev MetalRock Akademije
Orto Bar, Ljubljana